تیم جهانی بازاریابی شبکه ای بیز
GTeam قدرتمندترین گروه آموزشی بازاریابی شبکه ای ابران، فعال در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین

معرفی ساعت تراست "کمپانی TRUST"

کمپانی TRUST با استفاده از سالها تجارب بین المللی در زمینه عرضه انواع ساعتهای مچی، با طراحی منحصربفرد خود، تنوع چشمگیری از زیباترین مدلهای مردانه و زنانه را به علاقه‌مندان خود ارائه نموده است. نام TRUST منعکس کننده این حقیقت است که این شرکت به کیفیت، دانش و تخصص خود اعتماد دارد و متعهد به حفظ این اعتماد در ذهن مخاطبین خود می‌باشد. این شرکت با طراحی ساده و زیبا، قیمتهای مناسب و تنوع محصولات و ارائه ضمانتنامه رسمی، اعتماد را در عرضه ساعتهای مچی به مشتریان خود هدیه می کند.
خدمات پس از فروش ساعت مچی تراست از جمله اقدامات است که باعث تمایز این شرکت با سایر شرکتهای فعال در این زمینه شده است. انواع ساعت مچی شرکت ساعت تراست در مدل ها و طرح های متنوع با یک سال گارانتی به بازار عرضه میگردد. به دلیل اهمیت خدمات پس از فروش ساعت مچی شرکت تراست، مشتریان میبایست در حفظ و نگهداری کارت گارانتی دقت فرمایند. 
مشتریان پس از خرید هر یک از محصولات شرکت ساعت تراست در صورت نیاز به خدمات پس از فروش ساعت مچی و استفاده از کارت گارانتی میتوانند با تماس با شرکت تراست مشکل خود را مطرح نمایند و سپس با راهنمائی های شرکت و مراجعه به تعمیر گاه و ارائه کارت گارانتی میتوانید از خدمات پس از فروش ساعت مچی شرکت ساعت تراست بهره مند شوند.

[ جمعه چهاردهم تیر 1392 ] [ 0:58 ] [ مهرداد یوسفی ]
درباره وبلاگ

""در پس هر چالش عظیمی موفقیتی بزرگ نهفته است""

ضمن عرض سلام به اطلاع همه عزیزان می رسانیم
این وبلاگ صرفا مختص هماهنگی و برنامه ریزی اعضای تیم گلوبال می باشد و به هیچ عنوان تبلیغی جهت فعالیت بازاریابی یا عضوگیری و ارائه کالاهای شرکت خاصی نخواهد بود.
متاسفانه با خبر شدیم که افرادی با نام تیم گلوبال قصد تیم سازی و فروش از طریق نام تیم و آدرس این وبلاگ را دارند.
از این طریق اعلام می کنیم برای اطمینان از اینکه به درستی با استراتژی های تیم گلوبال همراه هستید یا خیر حتما با ایمیل و یا شماره تماس تیم در ارتباط باشید.
و در ضمن پیشاپیش از کسانی که جهت شناسایی افراد خاطی همکاری لازم را با تیم گلوبال و شرکت بیز دارند کمال تشکر را داریم

همچنین با هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد ما را در بهتر پیش بردن اهداف تیمی کمک خواهید کرد.

هدف ما این است که در جی تیم با دوپلیکیت دقیق روش و آموزشهای درست ٬ صنعت بازاریابی شبکه ای را در ایران متحول کرده و به عصر حجر نتورك در ايران!! و رشد دسیسه های هرمی خاتمه دهیم .

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

با تشکر از همکاری شما
ایمیل : gdteam@bizmlm.ir
شماره تماس:09119295951

سابقه و تجربه ما اعتبار ماست.
حرفی برای گفتن نیست، نتایج نشان دهنده عمل انجام شده است.
هر روز از هر جهت بهتر و بهتر می شویم
مهرداد یوسفی
09119295951
http://www.bizmlm.ir/gdteam